YASAK AŞK SKANDALINDA SON PERDE HADİSE İLE REZA ZARRAB ARASINDA GEÇEN MESAJLAR İFŞA OLDU

featured

Haber Konseyi sitesinden Yaşar Çakmak’ın haberine göre Dijital dünya’nın önde gelen haber sitelerinden haber konseyi, Hadise ve Reza Zarrab’ın olay yaratacak whatsapp yazışmalarına ulaştı. Magazin dünyasında bomba etkisi yaratacak yazışmalarda yasak aşkı ifşa olan Hadise’nin, hayranların tepkisinden ne kadar çok korktuğu ortaya çıktı.

Hadise skandalın duyulmasının ardından Rezaya attığı mesajda “İntihar edeyim, bir mektup bırakayım geriye” demesi geçirdiği bunalımlı günleri gözler önüne serdi.

Son yılların en büyük aşk skandalı Hadise’nin Ebru Gündeşle birlikte OSES Türkiye’de jüri üyesi olduğu dönemde başlamıştı.
Söylenenlere göre Hadise ve Reza Zarrab’ın ilişkisinin başlamasına ikiliyi tanıştıran Medyum İrem neden olmuştu. Daha sonra Hadise ile arası bozulan Medyum İrem bu ilişkiyi Ebru Gündeşe fısıldayınca yasak aşkın sırları ortaya döküldü.

“Nolur bunu sildir”
“Bu haberleri engelle yoksa intihar ederim.” belirtirken.

Reza Zarrab’ta;

SENİN YÜZÜNDEN ÇOCUĞUMUN VEKALETNİ ALAMADIM, EBRU’DA OLAN KENDİ PARALARIMI DA ALAMADIM. KAHRETSİN AMA, GENE BEN BU OLAYLARI DURDURMAK İÇİN YAYIN YASAĞI ÇIKARACAĞIM.
OLAYLARIN BU HALE GELMESİNİN SEBEBİ SENSİN.
dedi ve biz Haber Konseyi olarak bu mesajları ele geçirdik ama Amerika’da yaşayan Zarrab’ın Türkiye’de ki gazetelere nasıl yayın yasağı getirdiği de meçhul?

 

Hadise ve Reza Zarrab’ın WhatsApp yazışmalarını 3’üncü bölümü okuyanları şoke edecek “bomba” mesajlarla dolu.
İki sevgilinin yasak aşklarını ört bas etmek için kafa kafaya verip yaptıkları sinsice planlara ve entrikalara çok şaşıracaksınız.
Hadise ve Reza Zarrab’ın o dönemde haklarındaki iddiaları çürütmek için birlikte yaptıkları yalan-dolan, tehdit ve iftiralar içeren planlarını anlamak için mesajları okumanız yeterli.

İşte hürriyet deki haberler:

 

işte Hadise ile Reza Zarrab arasında geçen o whatsapp mesajları: 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
YASAK AŞK SKANDALINDA SON PERDE HADİSE İLE REZA ZARRAB ARASINDA GEÇEN MESAJLAR İFŞA OLDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin