Yasak aşkından bebek bekliyorlar

16 yıllık eşi Defne Samyeli’nin iki yıl önce boşanma davası açtığı ünlü mimar Eren Talu, geçen yıl gönlünü kendisi gibi mimar olan Serap Şenyüz’e kaptırmıştı.

Samyeli ile boşanma davaları halen devam ederken, yasak ilişkisini göz önünde yaşamaktan çekinmeyen Eren Talu’nun işi daha da ileriye götürüp, sevgilisinden bebek beklediğini öğrendim!
Evet, yanlış okumadınız; Eren Talu’nun yaklaşık bir yıldır flört ettiği ve Point Otel’de birlikte yaşadığı sevgilisi Serap Şenyüz, yaklaşık beş aylık hamileymiş!!!

ÜÇÜNCÜ KIZ GELİYOR!

Defne Samyeli ile evliliğinden Deren ve Derin adında iki kızı olan Eren Talu’nun çocuktan yana şansı kızlardan açılmış anlaşılan!

Çünkü Talu’nun, beş aylık hamile sevgilisi Serap Şenyüz’den de bir kızı olacakmış. Talu, böylece kızları üçlemiş olacak. Geçen hafta sevgilisiyle Bodrum’da tatil yapan ve gazetecilerin gitmediği mekanları tercih eden Eren Talu’yu gören bir arkadaşım, hamile sevgilisinin üzerine titrediğini söyledi. İki senedir boşanamayan Defne Samyeli ile Eren Talu’nun boşanma davası, bu bebekten sonra bakalım nasıl bir hal alacak!!!

Günaydın

YORUM