Süper Kulüp Magazin

Yelda Akgün’ün yeni adresi belli oldu

Geçtiğimiz aylarda Via Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılan Yelda Akgün’ün yeni adresi belli oldu

Yelda Akgün’ün yeni adresi belli oldu
597
25 Temmuz 2020 - 10:03

CRM Grup bünyesinde Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonu için el sıkışan Akgün, yeni görevine başlamaya hazırlanıyor.

CRM Group Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine atanan Akgün, CRM Grup şirketlerinden olan CRM Medya, Union İstanbul, CRM Turizm, projedefirsat.com yanı sıra CRM Grup iştiraki olan Avrupa Eğlence, Kodio gibi markaların da kurumsal iletişim süreçlerini yönetecek.

Yelda Akgün, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdi. Sırasıyla Akşam Gazetesi, Sabah Gazetesi istihbarat muhabirliğinin ardından, Milliyet Gazetesi ve Milliyet İnternet grubunda editörlük yaptı.

Daha sonra Habertürk Gazetesi Emlak Koordinatörlüğü ve ekonomi muhabirliği yapan Akgün, 2013 yılında rotasını Viaport markalarının da bünyesinde bulunduğu Via Grubu’na çevirdi.

Akgün, 7 yıl Viaport markalarının imaj çalışmalarını yürüttükten sonra, 2020’nin ikinci yarısında CRM Grup Kurumsal İletişim Direktörü olarak yoluna devam ediyor.

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.