YILMAZ ERDOĞAN GÖNLÜNÜ 25 YAŞ KÜÇÜK MODELE KAPTIRDI!

featured
service
Yönetmen, senarist, yapımcı ve şair Yılmaz Erdoğan’ın gönlünü kendisinden 25 yaş küçük modellik yaptıktan sonra dizilerde oynayan besteci Metin Özülkü’nün yeğenine kaptırdığı iddia edildi.

blank

Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Yasemin Baştan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı ‘İnci Taneleri’ dizisinde ‘Azem’ karakterine hayat veren Yılmaz Erdoğan hakkında olay olacak bir iddia gündeme geldi.

blank

İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü’nün hayat verdiği pavyon çalışanı Dilber karakteri ile aşk yaşayan eski bir öğretmeni canlandıran Yılmaz Erdoğan gerçek hayatta da dizideki gibi kendisinden yaşça oldukça küçük bir isimle birlikte olduğu öne sürüldü.

blank

Program sunucusu Bircan Bali’nin iddiasına göre Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın’ın aşkı 2 yıldır sürüyormuş.

57 yaşındaki ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan’ın kendisinden 25 yaş küçük, Cansu Taşkın ile aşk yaşadığı iddiası sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

blank
CANSU TAŞKIN

Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise mezunu olan güzel, besteci Metin Özülkü’nün yeğenidir. 16 yaşında İzmir Fuarı’nda podyuma çıkarak modelliğe adım atan Cansu Taşkın, ilk yarışma deneyimini, 17 yaşında dünya modellik yarışmasında dördüncü seçilerek kazandı.

blank

Birçok modacı ile çalıştı. 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye giremedi. 2012 yılında Idol Of Models yarışmasında ikinci oldu.

2010 yılında “Fatmagül’ün Suçu Ne?” rol alarak oyunculuğa başlayan Taşkın, 2013 yılında “Qüfür” adlı sinema filminde Arafat Şavata ile birlikte başrolde oynadı.

Cansu Taşkın, 53 kilodur ve 1.82 boyundadır. Vücut ölçüleri 90-58-92 olarak ölçülmüştür.

YILMAZ ERDOĞAN GÖNLÜNÜ 25 YAŞ KÜÇÜK MODELE KAPTIRDI!