Süper Kulüp Haberleri

Yılmaz Erdoğan’ın yeni aşkı 19 yaş küçük!

Yılmaz Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Etiler’de birlikte görüntülendiği genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ortaya çıktı. 5 ay önce Beşiktaş’ın ödül gecesinde birlikte sunuculuk yapan ikili bir süredir birliktelik yaşıyor.

Yılmaz Erdoğan’ın yeni aşkı 19 yaş küçük!
1129
11 Ocak 2021 - 11:32

Yılmaz Erdoğan geçtiğimiz cuma günü Etiler’deydi. Ünlü oyuncu, genç bir kadınla ara sokaklarda yürürken objektife yansımıştı.

Aniden karşılarına çıkan muhabirler, ikiliyi panikletmişti. Yılmaz Erdoğan ve gizemli arkadaşı birbirinden hemen uzaklaşmıştı.

“TAMAM KAYBOL!” 

Yılmaz Erdoğan, soru soran muhabiri “Tamam kaybol!” diyerek terslemişti. Çok sinirlenen oyuncu, adımlarını hızlandırarak oradan uzaklaştı. Erdoğan, muhabirler tarafından takip edilmediklerinden emin olmak için de sık sık arkasını kontrol etti.

Hürriyet’te yer alan habere göre; ünlü oyuncunun yanındaki maskeli genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ve ikilinin bir süredir ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

ERDOĞAN’DAN 19 YAŞ KÜÇÜK 

Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk arasında 19 yaş fark var. 1986, Ankara doğumlu Uğurtürk, Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. NTV, TGRT, Kanal B ve TRT’de muhabir ve spiker görevlerinde çalışan Uğurtürk, 5 senelik TRT kariyerinin ardından 2018 yılının sonlarında CNN Türk’ün spor servisine dahil oldu. Uğurtürk, aynı zamanda LÖSEV gönüllüsü.

BEŞİKTAŞ GECESİNİ BİRLİKTE SUNDULAR 

Beşiktaş Kulübü, “Bırakmam Seni” kampanyası kapsamında geçen ağustos ayında Vodafone Park’ta “Ödül Senin” gecesi düzenlemiş, organizasyonun sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk yapmıştı.

Uğurtürk daha sonra ünlü oyuncuyu YouTube programında da ağırladı. İkilinin bu buluşmalar sırasında yakınlaştığı ve aralarında bir ilişki başladığı öğrenildi.

2018’DE BOŞANDI 

Belçim Bilgin ile 2006 yılında dünyaevine giren Yılmaz Erdoğan, 2018 yılında boşanmıştı. Sanatçının bu evlilikten 2010 yılında doğan Rodin Erdoğan isimli bir erkek çocuğu var.

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.