Zincir marketten alınan dondurulmuş yiyeceğin içinden fare çıktı

Rincón de la Victoria'da yaşayan Juan Jose, marketten aldığı ürünün içinden çıkanla şoke oldu. Enginar diye aldığı dondurulmuş malzeme fare çıktı. Bunu başta fark etmeyen talihsiz adam farenin yarısını yediğini söyleyerek "Bıyıkları ve bana bakan iki gözü gördüm. Bu hayatımda başıma gelen en korkunç şey" dedi.

Malaga yakınlarındaki Rincón de la Victoria‘da yaşayan Juan Jose başından geçenleri haber sitesi El Confidencial‘a anlattı.

Jose, noel arefesinden önce alışveriş için bir markete gitti. Markette, D.M. olarak belirtilen adamın malzemeleri bir tavaya koyduğunda karanlık bir şekil fark ettiğini ama başta önemsemediğini söyledi.

“Yemeğini pişirmek için mutfağa gittim” diyerek olayı şöyle anlattı:

Hayatımda başıma gelebilecek en korkunç şey bu. Bir kaşık dolusu yediğimde garip, sert ve gevrek bir şey fark ettim. Tükürdüm. Başta ne olduğunu bilmiyordum. Sonra bıyıkları ve bana bakan iki gözü gördüm. Kalktım ve kusmaya gittim.”

Juan Jose , ölü fareyi satın aldığı kişiyle Noel arifesinden üç gün sonra, yüz yüze geldiğini belirterek “Farenin kafasını süpermarkete geri götürdüm ve şikayette bulundum” dedi.

“FARENİN KAFASINI BEN ALDIYSAM, VÜCUDUNUN GERİ KALANINI KİM ALDI?”

Jose sözlerine şöyle devam etti:

Fakat farenin kafasını ben aldıysam, vücudunun geri kalanını kim aldı? Hala yemek yiyemiyorum. Sadece yoğurt ve içecek tüketebiliyorum. Sağlıksız olmasının yanı sıra tehlikeli olabilirdi. Bir çocuğun boğazına kaçabilirdi.

YORUM