Birevim mağdurları gün geçtikçe artmaya devam ediyor

featured

Geçtiğimiz yıllarda yazdığımız Birevim mağdurları katlanarak devam ediyor. Şirket kendi politikalarında mağdurların parasını geri ödemeye yanaşmıyor.

Şikayet Var sitesinde mağdurlara her gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor.

O şikayetlerden bazıları;

Birevim Temmuz Ayı 2022 Çıkan Proje Ücreti Verilmiyor?
Merhaba Birevim temmuz ayında çıkan ev hak ediş ücretini vermiyor 6 ay bekle diyorlar? Taksitlerimi gününde ödememe rağmen 6 ay neden beklemem lazım bu konuda mağdurum sözleşmeye istinaden 5 bin liralık ev kaporası verdim param yanacak neden ama? Birevim yetkilileri buna çözüm bulunuz lütfen?

Birevim Mağdur Olmam

Birevim fiyaskosu! Son kesin teslim tarihi temmuz 2022 olmasına rağmen bana ödemeyi 6 ay ertelediklerini söylüyorlar. Üstelik bu durumdan pişman olup yatırdığım bütün paramı geri istesem onu da şu an veremeyiz diyorlar! Hani BDDK ® tarafından denetleniyordu bunlar ama her türlü sözleşme kağıdı elimde ve her türlü yasal hakkımı arayacağım bunu bilsinler.

Birevim İlgilenmiyor Oyalıyor Ve Kesinlikle Para İadesi Yapmıyor
Şirket %80 kesinti yapıp vereceği paramı bile ödemiyor. Aradığımda siz aranacaksınız size seçenekler sunulacak demek dışında başka kelimeleri yok. Birevim kendince oyalama taktiği uygulayıp devam ettirmeye çalışıyor.

Birevim Konut Finansman Teslimat Yapmıyor!
Finansman Numarası: 4435***-0 Numaralı Konut finansman müşterisiyim. 400.000TL olarak Mart 2021 ayında girdiğimiz projemize ara ödeme de yaparak Nisan 2022 tarihine aldık fakat o tarih geldiğinde 4 ay erteledik

Birevim hala Ödeme Yapacakları Tarih Belli Değil
148***-3 numaralı proje sahibiyim Ocak 2022’de teslimat yapılması gerekiyordu şu an 2022 temmuz ayındayız son dört taksitim kaldı hala ödeme yapacakları tarih belli değil pandemi bitti hala pandemiyi bahane ediyorlar kısacası kendimize muhatap kimseyi bulamıyoruz.

Birevim Pişmanlıktır, Sözünde Durmuyor
Birevim tam bir pişmanlıktır! Mağdur etmeye devam ediyor! 3 yıldır 200.000 TL ev parası için ödemeler yaptık. Aksattığımız aylar oldu kasım ayında paramızı en erken ne zaman alırız diye konuştuk ve ara ödeme yaparsak 30 bin civarı temmuz 15-19 arası kesin alabileceğimize dair belgeler sundular.

blank

blank

blank

 

blank

BİREVİM İDDİALARI YANITSIZ BIRAKTI
İddialara ilişkin ısrarla aradığımız Birevim Genel Müdürlüğü ve bölge müdürlükleri  görüşme talebimize rağmen tarafımıza geri dönüş de sağlamadı.

 

 

 

 

https://www.sikayetvar.com/birevim

Birevim mağdurları gün geçtikçe artmaya devam ediyor
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!