CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tv100’ün sahibi Necat Gülseven neden görüştü?

featured

SADAT’ın; tv100’e, Uğur Dündar’a, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na kurduğu reklam kumpası sonrası 3N Medya Grubu’nun sahibi Necat Gülseven ile Kılıçdaroğlu CHP Genel Merkezi’nde bir saat 15 dakika görüştü.

Kılıçdaroğlu, Gülseven’den işten çıkarılan 3 reklamcının işe alınmasını istedi, ‘gönlümüz razı değil’ dedi. Gülseven de o isimlerin tekrar işe alınacağının sözünü verdi.

Samimi bir ortamda geçen görüşme sonrası Kılıçdaroğlu Gülseven bir de selfie çektirdi.

İşte o fotoğraf:

Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programında tv100.com yazarı Barış Yarkadaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve tv100 Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven görüşmesinin detaylarını anlattı.

“AKILALMAZ BİR YAYINCILIK FIRTINASIYLA LİNÇ EDİYORLAR”

Yarkadaş “Sevindirici bir görüşme oldu. Şu anda da tüm medyanın ilgisinin tv100’de olduğunu, Ece Üner’in haber bültenini, Taksim Meydanı’nda olduğunu biliyorum. 2-3 gün çok haksız bir yayıncılık yaparak bizi tanımalarına rağmen akılalmaz bir yayıncılık fırtınasıyla linç ediyorlar. O fırtınadan dolayı 3 arkadaşımız işinden oldu. Kanal yönetimi cumartesi ve pazar günü olan bitenin yayıncılık kazası olduğunu belirtip 3 kişinin sorumlu görülerek işine son verildiğini açıkladı.” dedi.

“3 ARKADAŞIMIZ YARINDAN İTİBAREN İŞLERİNE GERİ DÖNECEK”

“Bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tv100 Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven’i Ankara Genel Merkez’deki makamında ağırladı, misafir etti, 1 saat 15 dakikalık bir görüşme gerçekleşti. Bu görüşmede en sevindirici yan şu oldu: Sayın Genel Başkan, Gülseven ile görüştüğünde reklam bölümünden 3 arkadaşımızın işsiz kaldığını öğreniyor. Görüşmede sayın Kılıçdaroğlu Necat Bey’e “o 3 arkadaşımızın böyle bir hatadan dolayı işsiz kalmasına benim yüreğim elvermez. Sizi de zora sokmayacaksa lütfen arkadaşlarımızı işe geri alın. Onlarla konuşun, benim selamlarımı da iletin. Lütfen böyle bir şeyden dolayı kimse işsiz kalmasın” diyor. Necat Bey görüşmeden çıktıktan sonra kanalımızın Genel Yayın Yönetmeni Alican Değer’lekonuştu. Reklamcı arkadaşlarımızla da konuştular. Onları da ikna ettiler ve 3 arkadaşımız yarından itibaren işlerine geri dönecek.” ifadelerini kullandı.

blank

“YAŞANAN SON DURUM BİR TALİHSİZLİKTİR”

Görüşmenin detaylarını aktaran Yarkadaş “Kemal Bey, Necat Bey’e “üç arkadaş işsiz kalmış, yüreğimiz kaldırmadı” diyor. Necat Bey durumu anlatıp tv100’ün yayın çizgisinin ortada olduğunu, tüm gruplara eşit mesafede olduğunu söylüyor. Kemal Bey de “tv100’ün yayın çizgisini beğeniyoruz, objektif bir çizgisi var. Yaşanan son durum bir talihsizliktir. Bunlara da hiç takılmayın” demiş. Kemal Bey, Uğur Dündar’dan da övgüyle bahsetmiş. Ardından Kılıçdaroğlu, Uğur Dündar’la telefonla görüşmüş. Kılıçdaroğlu, Uğur Abi’ye “Sizinle cumartesi gecesi katıldığımız program çok beğenildi, çok olumlu dönüşler aldım. Yeni dönemde de programın tekrarını yapalım” demiş. Böylece Kemal Kılıçdaroğlu, SADAT krizinden sonra Uğur Dündar’la yeni bir program yapacak.” dedi.

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tv100’ün sahibi Necat Gülseven neden görüştü?
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin