Dijital içerik platformu Netflix'in yeni dizisi Another Self'in oyuncu kadrosu açıklandı! Türkiye'nin platformda yer alan yeni dizisi olacak olan Another Self'in başrolünde Tuba Büyüküstün yer alırken ünlü şarkıcı Murat Boz da kadroda bulunacak. Peki Another Self'in konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var? Another Self dizisi hakkında tüm detaylar haberimizde.

Türkiye'nin dijital platform Netflix'teki yeni dizisi Another Self ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Daha önce Algı Eke ve Büşra Pekin isimlerinin geçtiği dizinin ana oyuncu kadrosu tamamıyla açıklandı. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün başrolü olacağı dizide ayrıca sinema filmlerinde oyunculuk da yapan ünlü şarkıcı Murat Boz da yer alacak. Seyirci oyuncu kadrosuyla birlikte dizinin konusunu da yakından araştırıyor. Peki Another Self dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ve konusu nedir?

ANOTHER SELF OYUNCU KADROSU

Another Self dizisinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün ve Murat Boz dışında yer alan isimler sırasıyla şu şekilde: - Seda Bakan - Serkan Altunorak - Fırat Tanış - Rıza Kocaoğlu

ANOTHER SELF KONUSU

Ünlü senarist Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı diziyi Burcu Alptekin yönetecek. Dizinin genel konusu ise şu şekilde: Okul arkadaşı olan ve yakın dost olarak halen görüşen üç kadından birisi, ağır bir hastalığa yakalanır. Yaşanan bu üzücü durum sonrası 3 kadının hayatında da değişimler gerçekleşecek. Ana karakter olacak olan bu rolün adının Sevgi olması ve karakteri de Tuba Büyüküstün'ün canlandırması öngörülüyor. Seda Bakan ise Leyla karakterini canlandıracak.ANOTHER SELF YAYIN TARİHİANOTHER SELF NE ZAMAN YAYINDA OLACAK?Oyuncu kadrosu tamamlanan dizinin çekimlerine yakın zamanda başlaması bekleniyor. Dizinin en geç 2022 yılı içerisinde platformda yayında olması bekleniyor.

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz, Netflix’in yeni dizisi ‘Another Self’te buluştu