Tolga Sarıtaş ile düğün fotoğrafları sosyal medyada paylaşılırken, kullanıcılar Zeynep Mayruk'un kimin kızı olduğunu merak etmeye başladı. Ünlü modacı Zeynep Mayruk, gerçekten de ünlü tasarımcı Yıldırım Mayruk'un kızı mı? İşte tüm detaylar...

Zeynep Mayruk'un Babası Kimdir?

Zeynep Mayruk, Davut Mayruk'un kızıdır. Tolga Sarıtaş, dün akşam uzun süredir birlikte olduğu Zeynep Mayruk ile dünya evine girdi. Düğün, sanat dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Zeynep Mayruk'un giydiği gelinlik sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ancak Zeynep Mayruk'un babası hakkında merak edilenler de gündeme oturdu.

Zeynep Mayruk Kimin Kızı Kimdir?

Zeynep Mayruk, Davut Mayruk'un kızıdır, Yıldırım Mayruk'un değil. İzmirli olan Zeynep Mayruk, modacı Yıldırım Mayruk'un kızı olmamakla birlikte, kariyerinde önemli bir dönüm noktası olan modacı Mualla Özbek ile tanışmıştır. Zeynep Mayruk, bağımsız bir tasarımcı olarak moda dünyasında tanınmaktadır.

Zeynep Mayruk Yıldırım Mayruk'un Kızı mı?

Birçok kişi Zeynep Mayruk'u Yıldırım Mayruk'un kızı olarak bilse de, bu bilgi doğru değildir. Yıldırım Mayruk'un bir kızı vardır ve adı Tara De Vries'tir. Zeynep Mayruk'un Yıldırım Mayruk ile herhangi bir akrabalık bağı bulunmamaktadır.

Zeynep Mayruk Kimdir?

Zeynep Mayruk, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İlk moda dersini Saint Charles Lisesi’nde, Chicago’ da aldı. 2006 yılında Saint Charles Lisesi’ nden mezun olduktan sonra Türkiye’ ye geri döndü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim hayatına devam etti. 2012 yılında bu bölümden mezun oldu.

2012 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi’ nden mezun olduktan sonra akademik hayatına Londra Central Saint Martins’ de devam etti ve burada 6 farklı sertifika programını bitirdi. 2013 yılında kendi adı altında Zeynep Mayruk markasını oluşturdu.

Zeynep Mayruk Kaç Yaşında?

Zeynep Mayruk, 1989 yılında doğmuştur. 35 Yaşındadır.

Zeynep Mayruk Nereli?

Zeynep Mayruk İzmir’de doğdu

Zeynep Mayruk Evli Mi?

Zeynep Mayruk, ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile 27.06.2024 tarihinde dünyaevine girdi.