‘Kocanı Aldım’ tartışması mahkemede bitti

featured

Kendisine ait giyim ve kozmetik markası olan Burcu Tandoğan Aner ile giyim markasına olan Ayça Kerimoğlu, mahkemelik oldu. İki ünlü ismi karşı karşıya getiren olay Ayça Kerimoğlu’nun bir turizm şirketinin kurucu CEO’su işadamı Bertan Aner ile evliliği sürecinde başladı.

Burcu Tandoğan Aner

İddiaya göre ikili, birlikteyken araları Burcu Tandoğan nedeniyle açıldı. 2020 yılında anlaşmalı boşanan Ayça ve Bertan çiftinin çocukları anne Ayça Kerimoğlu’na verildi. O dönem Bertan Aner eski eşine 100 bin lira ve 1 milyon dolar tazminat ödedi. Sonrasında Burcu Tandoğan ile Bertan Aner evlendi.

Sabah gazetesinden Arzu Kaya’nn haberine göre işkadını Ayça Kerimoğlu, eski eşi Bertan Aner’in yeni eşi Burcu Tandoğan’ın boşanma süreci ve devamında kendisine yönelik hakaretlerine maruz kaldı. Tandoğan, ikilinin çocukları nedeniyle görüşmesi üzerine “Kocanı aldım” diyerek eski eşe hakaret mesajları attı.

blank

Ayça Kerimoğlu

Burcu Tandoğan’ın kendisine küfür ve hakaretler yağdırdığını belirten Ayça Kerimoğlu mahkemeye başvurup “Şiddet tehdidi altındayım” dedi. İstanbul Aile Mahkemesi, Tandoğan’ın Kerimoğlu’na şiddet tehdidinin devam ettiğini ve genç kadının ısrarlı takip mağduru olduğunun anlaşıldığını kaydetti.

Tandoğan’ın 1 ay süreyle Kerimoğlu’na karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına hükmetti. Aner, eğer bu hükmü 1 ay içinde çiğnerse 10 gün hapis, iki defa ihlal ederse 30 gün cezaevinde kalacak.

‘Kocanı Aldım’ tartışması mahkemede bitti
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin