Türkan Şoray’a sosyetik damat! Yağmur Ünal ile İzi Hekimoğlu’nun yaş farkı çok konuşulmuştu! Düğüne onay çıktı!

featured

Türkan Şoray kayınvalide olmaya hazırlanıyor! Kızı Yağmur Ünal’ın mürüvvetini görmeyi dört gözle bekleyen Türkan Şoray’a müjdeli haber geldi.

Takvim’de yer alan habere göre Türkan Şoray’ın Cihan Ünal ile evliliğinden olan kızı Yağmur Ünal sosyeteye gelin oluyor.

Türkan Şoray’ın yapımcı kızı Yağmur Ünal bir süredir sosyetenin gözde bekarlarından iş insanı İzi Hekimoğlu ile aşk yaşıyor.

Cemiyetin tanınan isimlerinden Yasemin Gençoğlu’nun babası olan İzi Hekimoğlu aynı zamanda dede. Yağmur Ünal ile İzi Hekimoğlu’nun yaş farkı çok konuşulmuş hatta Yasemin Gençoğlu’nun da başından beri bu aşka karşı olduğu iddia edilmişti.

Kızından onay alan İzi Hekimoğlu’nun Yağmur Ünal ile nikah masasına oturacağı son çıkan haberler arasında. İkili daha önce katıldıkları bir festivalde ortaya çıkmıştı.

Sosyetik iş adamı İzi Hekimoğlu’nun özel görüntüleri çekildi mi?

İşte Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’ın düğünü ile ilgili ayrıntılar…

Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın kızları Yağmur Ünal, aşk hayatını gözlerden uzak yaşamayı başaran ünlülerden.

Son dönemde yapımcılıktaki başarısıyla da adından söz ettiren 37 yaşındaki güzel, bir yılı aşkın süredir sosyetik İzi Hekimoğlu ile aşk yaşıyor.

Geçtiğimiz yazın büyük bir bölümünü 60’lı yaşlarındaki sevgilisinin lüks yatında geçiren Yağmur Ünal, iş insanıyla da ABD’nin çılgın festivali Burning Man’e gitmişti.

İkilinin aşkı, aradaki yaş farkı yüzünden epey konuşuldu. Dedikodulara göre; İzi Hekimoğlu’nun kızı Yasemin, bu ilişkiye ilk başta şiddetle karşı çıktı. Ancak daha sonra, sular duruldu.

Türkan Şoray’a sosyetik damat! Yağmur Ünal ile İzi Hekimoğlu’nun yaş farkı çok konuşulmuştu! Düğüne onay çıktı!
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!