Çapkın Hakan Sabancı, yeni sevgilisiyle yakalandı!

featured

Güzel oyuncu Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hande Erçel ile Hakan Sabancı köşe bucak kaçtı! Ancak önceki akşam bir mekanda yakalandı! Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın yan yana ilk görüntüsü, gündemi salladı. ABONE OL

Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşkından ilk fotoğraf ortaya çıktı. Önceki akşam bir mekanda arkadaşlarının yaş günü partisinde eğlenen çiftin yan yana ilk görüntüsü sosyal medyaya düştü.

İki aydır köşe bucak kaçan ve yan yana görüntülenmemek için daha çok sosyetik playboyun Emirgan’daki evinde buluşan çift, sonunda yakayı ele verdi.

Her seferinde Sabancı ile aşkını yalanlayan güzel oyuncunun bu kare sonrası nasıl bir açıklama yapacağı ise merakla bekleniyor.

İşte aşkın ilk karesi…

NE OLMUŞTU?

Hande Erçel, Hakan Sabancı ile aşkını yalanlasa da birliktelik tam iki aydır sürüyor. Güzel oyuncu uğruna çapkınlığa da son veren sosyetik, artık geceleri ya Boğaz’daki evinde ya da Anadolu Yakası’ndaki mekanlarda vakit geçiriyor.
blank

Takvim’in haberine göre; Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın Emirgan’da bir mekanda birlikte eğlendiklerini geçtiğimiz haftalarda yazmıştım.

Daha sonra ise Erçel, tam da beklediğim gibi bu iddiamı sosyal medya hesabından yalanlamıştı.

Fakat ikilinin birlikteliği, iki aydır sessiz sedasız devam ediyor.

Ellerinden geldiğince yakalanmamak için popüler mekanlardan uzak duran Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın hala yakalanmamalarını da anlamış değilim.

Magazin muhabirliği yaptığım dönemde bir aşk haberi duyduğumuzda o kişileri yakalamak için elimizden geleni yapardık.

Ama sanırım şimdilerde bu durum böyle değil.

KÖŞE BUCAK KAÇIŞ

Neyse duyduğuma göre Hande Erçel ile güzel bir birlikteliği olan Hakan Sabancı, çapkınlıklarına da son vermiş diyebilirim.

Her akşam bir mekanda gördüğüm Hakan Sabancı, artık ya Boğaz’daki evinde ya da Anadolu yakasındaki mekanlarda takılıyormuş.

Çapkın Hakan Sabancı, yeni sevgilisiyle yakalandı!
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin