TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Cennetin Çocukları dizisi TRT’nin bu sezon en iddialı dizilerinin başında geliyor.

Faruk Turgut’un patronu olduğu Gold Film’in imza attığı proje yarın sete çıkıyor.

Serdar Gözelekli’nin yöneteceği dizinin kadrosu şampiyonlar ligi gibi…

Atike Hınçlıer’in “Yürek Çıkmazı” romanından uyarlanan dizide Ayça Bingöl “Cennet”i, Alp Navruz “Halil”i, İrem Helvacıoğlu “Zeynep”i, Mesut Akusta “Yılmaz”ı, Dilara Aksüyek “Feride”yi, Bihter Dinçel “Birsen”i, Cemal Toktaş “Kıvanç”ı, Erhan Alpay “Caner”i, Alp Akar “Yusuf”u, Eylül Ersöz “Seray”ı oynayacak.

Kadroya flaş isimler

Dizinin ekibine son olarak flaş oyuncular katıldı. Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı dizide Aydan Şener “Armağan”ı, Ertuğrul Postoğlu “Cem”i, Timur Ölkebaş “Mehmet”i, Rozet Hubeş “Perihan”ı, Özlem Ulukan ise “Neşe”yi canlandıracak.

Dizinin kadrosunda ayrıca çok özel ve değerli bir oyuncu daha var.

Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği kötü kaynana Cevriye rolündeki oyunculuğuyla hayranlık uyandıran usta oyuncu Güler Ökten “Cennetin Çocukları”nın kadrosuna katıldı.

Aynı zamanda Yeşilçam’a büyük emek veren efsane yönetmen Zeki Ökten’in de eşi olan Güler Ökten dizide Birsen karakterine hayat veren Bihter Dinçel’in kayınvalidesine hayat veriyor.