Kızıyla yaşadığı polemikle gündemden düşmeyen Deniz Akkaya, Fatih Portakal hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. “Arkadaş televizyon haber sunucularının enterasan yorumlarını hiçbirini seyretmemişim. Özellikle Fatih Portakal saçmalamanın Nirvana’sına çıkmış kızımla ilgili olayı yorumlarken” ifadelerini kullanan Deniz Akkaya, devamında ‘aldatma’ iddiasında bulundu.

esine şiddet uyguladığını bu nedenle Sosyal Hizmetler'e bıraktığı iddiası gündeme gelmiş, sonrasında babası ve dedesi küçük kızın velayeti için dava açmıştı.

Mahkeme küçük kızın velayetini babası Efe Önbilgin'e verirken, Önbilgin, Akkaya aleyhine tedbir kararı da aldırmıştı. Tüm bu yaşananlar gündemdeki yerini korurken bu kez Deniz Akkaya’dan Fatih Portakal’la ilgili çarpıcı açıklamalar geldi.

 “Arkadaş televizyon haber sunucularının enteresan yorumlarını hiçbirini seyretmemişim. Özellikle Fatih Portakal saçmalamanın Nirvana’sına çıkmış kızımla ilgili olayı yorumlarken” diyen eski manken, devamında ‘aldatma’ iddiasında bulundu.

Deniz Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

Arkadaş televizyon haber sunucularının enterasan yorumlarını hiçbirini seyretmemişim.

Özellikle Fatih Portakal saçmalamanın Nirvana’sına çıkmış kızımla ilgili olayı yorumlarken.

Dolmadan girmiş AK Parti’den çıkmış, arada beni ortaya karışık ara Sıcak yapmış.Bakın bunlar yanlış hareketler. Ben de herkese ait kara kaplı bir defter var.

Neyse ya sıcak günler çok, tek tek geçeriz üzerinden.

Fatih portakalı beyfendi ben magazin figürü değilim sizden daha çok haber taşıyorum burada bilginiz olsun. 

Ben de şimdi karınızı nasıl aldatıyorsunuz anlatayım mı?