Onlyfans modeli askerlere özel müstehcen pozlarını ücretsiz paylaşacak

featured

OnlyFans modeli Fan-Pei Koung, müstehcen fotoğraflarını askerlere özel ücretsiz yayınlayacak. Ünlü modelin etkinliğe verdiği isim ise “Duygusal destek striptizcisi” oldu.

Asya kökenli ABD’li içerik üreticisi Fan-Pei Koung askerler için ilginç bir karara imza attı. “Duygusal destek striptizcisi” adını verdiği etkinlikle askerlere ücretsiz yayın yapacak.

blank

33 yaşındaki model, Ukrayna’ya ilk kez Kasım 2022’de yardım için gittiğini ve Lviv’deki kadın sığınma evlerinde ve yetimhanelerde gönüllü olarak görev yaptığını belirtti.

blank

Bir süre sonra ABD’ye dönen Koung, Şubat 2023’te bu sefer kalıcı şekilde Rusya’yla savaş halindeki Ukrayna’ya taşınıp başkent Kiev’de yaşamaya başladı.

blank
Koung, Ukraynalılarla vakit geçirmeyi çok sevdiğini ifade etti. “Standartlarım çok yüksek çünkü sadece kendi başının çaresine bakabilen ve kendinden başkalarını düşünen erkekler istiyorum. “ABD’lilerin hiçbiri benim standartlarıma uymadı. Sonra Ukrayna’ya geldim. Burada herkes kendinden başkasını düşünüyor. Ukraynalı erkekler bana bebekmişim gibi davranıyor… Hayatımda daha önce hiç böyle muamele görmedim. Biraz erotik diplomasi getirdim. Herkes en güçlü ve en iyi versiyonlarını gönderiyor. Bense gelip ‘Hey nasılsın, konuşmak ister misin? Sana masaj yapacağım’ dedim.”

blank

Müstehcen içeriklerini içeren hesaba bu kişilerin bedavaya abone olabildiğini belirten Koung, Daily Beast’te iki gün önce yayımlanan röportajda kendisini “Duygusal destek striptizcisi” olarak tanımladı.

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Onlyfans modeli askerlere özel müstehcen pozlarını ücretsiz paylaşacak
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin