ÜNLÜ MİMAR HER YERDE ARANIYOR! MEZUNİYET BALOSUNDA DARP EDİP KAYIPLARA KARIŞTI!

featured

Sacit Aslan’da yer alan habere göre İstanbul Ataşehir’de yer alan Bilfen Koleji’nin geçtiğimiz günlerde düzenlenen mezuniyet balosunda çocukların eğlencesi kötü bitti.

POLİS HER YERDE ARIYOR, MEZUNİYET BALOSUNDA ÇIĞLIK SESLERİ, DARP EDİP KAYIPLARA KARIŞTI

70 veli ve 70 öğrencinin katıldığı eğlencede, bir veli 2 çocuğu birden darp etti.

4.sınıf öğrencilerinin bulunduğu organizasyon bir anda çığlık sesleriyle kesildi. Veliler ne olduğunu anlamadan çocukların birinin dişinin kırıldığı, diğerinin ise yüzünde darp izlerinin olduğunu gördüler.

Yaşanan olay sonrası polis ekipleri olay yerine intikal etti. Ancak 2 çocuğu darp eden şahıs kayıplara karıştı. Bunun üzerine çocukların anneler B.D ve İ.Y oğulları R.D ,T.Y. ve polis ile birlikte hastaneye gitti. Darp raporunun ardından karakolda ifade verildi. Çocukları darp eden kişinin de bir veli olduğu ve ünlü bir mimar olduğu öğrenildi. Darp eden kişinin bu eylemi gerçekleştirme nedeni olarak ise ‘kimse benim kızıma şaka yapamaz’ dediği belirtildi. Organizasyon boyunca çocuklara ters şekilde bakan mimarın alkollü olduğu iddia edildi.

ÇOCUĞUN DİŞİ KIRILDI

Veli B.D karakolda verdiği ifadede şunları anlattı: “Mezuniyet balosu sırasında çığlık sesleri duyduk. Diğer velilerle birlikte çocuklarımızın yanına gittik. O sırada oğlum R.D ve arkadaşı T.Y’nin dişinin kırıldığını ve yüzlerinde darp izleri olduğunu gördük. Ercanoğlu Mimarlık Şirketinin Sahibi Eyüp Ercan isimli kişiye bunu neden yaptığını sorduk. Kendisi bize cevap vermek yerine küfür etmeye ve saldırmaya başladı. Yalnızca bize değil, oradaki birçok kadın veliye ağza alınmayacak küfürler etti.

“ÇOCUKLARI KUYTU ALANDA DARP ETTİ”

Aracında taşıma ruhsatlı silahı olduğunu ve bizi öldüreceğini söyledi. Çocuklarımıza durumu sorduğumuzda; saklambaç oynarken Eyüp Ercan isimli adamın tadilatta olan eski tuvaletin kenarında kuytu bir alanda kendilerini darp ettiğini anlattılar. 10 yaşında Çocukları bu şekil darp etmek büyük bir insanlık suçudur. Gerekli ifadeyi verdik ve cezasını bulmasını istiyoruz” dedi.

“SİLAHIMLA HEPİNİZİ VURURUM”

Darp edilen R.D ise durumu şöyle anlattı: “Zeynep Naz isimli arkadaşımızla oynarken babası Eyüp Ercan ‘Kimse benim kızıma kola dökemez’ diyerek üstümüze yürüdü. Biz kaçmaya çalıştık ama bizi sıkıştırdığı yer çok dar bir alandı. Önce T.Y isimli arkadaşıma sonra da bana yumruk attı,eğilerek kafasıyla defalarca vurdu.

Yüzümüze tükürdü ve küfür etti. Ardından bağırarak silah ile ateş edeceğini söyledi ve bizlere ‘hepinizi öldürürüm’ tehditlerinde bulundu.”

blank blank blank blank blank

ÜNLÜ MİMAR HER YERDE ARANIYOR! MEZUNİYET BALOSUNDA DARP EDİP KAYIPLARA KARIŞTI!
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin