Yasal Bilgi

Bu sitedeki tüm yazı, resim, videolar haber ve tanıtım amaçlıdır. Lütfen beğendiğiniz yazı, resim, videolar için resmi sitelerine gidip ayrıntılı bilgi alınız.

www.superkulup.com5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

www.superkulup.com‘da paylaşılan tüm içerik ( yazı, resim ve videolar ) bilgi ve fikir vermek amaçlıdır. Sitede yer alan videolar You Tube, Dailimotion, Google Video ve Yahoo Video fotoğraflar ise Facebook, Google Plus ve Twitter gibi sitelerden alınmaktadır.

Telif hakları yükümlülüğü yukarıdaki web sitelerine ve bu sitelerin sahibi olan firmalara aittir. Bizim sunucularımız da sadece yazı ve resimler bulunmaktadır. Buna rağmen hak sahiplerinin isteği üzerine inceleme sonucu sitemizden içeriklerini kaldırabiliriz.

Eğer böyle bir talebiniz olacaksa iletişim bölümümüzü kullanabilirsiniz.

1 – www.superkulup.comüzerinden izlediğiniz videolardan veya baktığınız fotoğraf galerilerinden sitenin kullanımından doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Siteyi gezecekseniz yada video izleyecekseniz gerekli uygulamalarla gerekli denetimleri yapmış olduğunuzdan emin olunuz.

2 – www.superkulup.combünyesindeki tüm materyaller yalnızca online seyretme ve bakma niteliğinde hazırlanmıştır. İndirilmesi yada kopyalanması önerilmemektedir.

3 – www.superkulup.comiçerisinde yer alan tüm videolar ve fotoğraflar asıl sahiplerine aittir.

( “SÜPER KULÜP ÖZEL HABER” logomuz olan haberler dışındaki tüm materyaller için geçerlidir.)

4 – www.superkulup.comiçerisindeki haberler ve galeriler kullanıcıyı bilgilendirmek üzerine eklenmektedir. Tarafımızca hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

5 – www.superkulup.comiçerisinde yalnızca video linkleri bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımız da barındırılmamaktadır. Tüm videolar You Tube, Google Video, Dailimotion ve Yahoo Video gibi dünyaca ünlü video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır.

6 – Telif hakkı içeren videolar videonun barındırıldığı video paylaşım sitesinden silindiğinde sitemizden de otomatik olarak silinmiş olur. Fakat telif hakkı sahiplerinin talebi olursa biz direk ilgili içerikten o videonun embed kodunu veya fotoğrafın link kodunu derhal kaldırabiliriz.

7 – www.superkulup.comolarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız.

Eğer siz www.superkulup.comweb sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

8 – Yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir:

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği:

Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmalısınız.

İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmalısınız.

Şikâyet edilen taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet edilen tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.

Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.

Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.

Bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Tüm telif hakları da bu paylaşım sitelerini alakadar eder. Sitemizde bulunan yazı, resim ve videolar hak sahipleri veya vekilleri tarafından kaldırılması istenildiği takdirde gösterimdenKALDIRILIR.