Zeynep Dirvana isyan etti, Ali Karacan erişim engeli kararı aldırdı

featured

Patronlar Dünyası’na konuşan Zeynep Dirvana; Kanlıca’daki Dirvana Yalısı’nda 23 yıldır ikamet eden kiracısı Ali Karacan’ın yıllardır kira ödememek için her türlü hileye başvurduğunu anlatarak “23 yıldır benim Kanlıca’daki evimde oturuyor. İlk 10 yıllık kontrat yaptık, sonra beş yıl daha uzattık. Bu süre bittiğinde ise bir daha kontrat yapmadı. Bu arada kiraları doğru düzgün ödemedi, icraya verdiğimizde öğrendik ki şirketi iflas etmiş ama yalıda oturmaya devam ediyor. Evden çıkmasını istediğimizde ise sürekli beni oyaladı. ‘Namus sözü veriyorum’, ‘Şeref sözü veriyorum’, ‘Çocuklarım üzerine yemin ederim 2020’de teslim edeceğim’ dedi. İnandım. Namus dedi, şeref dedi. Ama bir türlü çıkmadı.

Ama bana o kadar kötülük yaptı ki. Yazıklar olsun. Tebligatlar eline ulaşamasın diye evin kapı numarasını bile değiştirmiş.” sözleriyle isyan etmişti.

Zeynep Dirvana bu isyanının yazılı ve görsel basında yayınlanması üzerine temmuz kirasının 5 Eylül’de, ağustos kirasının 8 Eylül’de, eylül kirasının da 11 Eylül’de yatırıldığını dile getirmişti.

Dirvana, yine Patronlar Dünyası aracılığıyla kiracısına “Ali Bey çeyrek asırdır evimizde oturuyorsun, 23 yıl boyunca asla gününde kiranı ödemedin. Bizi maddi manevi çok mağdur ettin. Artık evimi işgal etme” sözleriyle seslenmişti.

HABERLERE ERİŞİM ENGELİ KARARI ALDIRDI

Ali Karacan, ev sahibi Zeynep Dirvana’nın isyanını haykırdığı bu iki haberden rahatsızlık duyarak konuya yer veren haber portallarına erişim engeli kararı aldırdı.

Ev sahibi Zeynep Dirvana’nın isyanını dile getirdiği haberlere ilişkin İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği tarafından verilen bu erişime engel kararı şaşkınlığa yol açtı.

Zeynep Dirvana isyan etti, Ali Karacan erişim engeli kararı aldırdı
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!