Arzum Onan’dan boşanma açıklaması

featured

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz günlerde noktaladı. Arzum Onan boşanma sonrası verdiği röportajla sessizliğini bozdu.

1996’da nikâh masasına oturan ve ‘Örnek çift’ olarak gösterilen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz günlerde sonlandırmıştı. Geçtiğimiz pazartesi günü Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya el ele gelen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, gazetecilerin “Boşanma davanıza el ele geldiniz” ifadelerini kullanması üzerine Arzum Onan, “Arkadaşlar çok hassas bir konu” demişti.

Arzum Onan, 30 yıl sonra yeniden Marie Claire dergisine kapak oldu. 49 yaşındaki oyuncu, 27 yıllık evlilikleri 29 Mayıs’ta anlaşmalı olarak tek celede sona eren Mehmet Aslantuğ ile boşanma süreci hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Arzum Onan şu ifadeleri kullandı, “Aslında mükemmel çift olmak ya da görünmek gibi bir iddiamız hiç olmadı. Üstelik örnek çift olarak gösterilmenin sorumluluğu üzerimizde hissettiğimiz bir ağırlık bile oldu çoğu zaman. Boşanma sürecinin kelimelerle açıklanabilecek bir nedeni ve niçini yok. Oğlumuz Can’ı ve birlikte geçen yaklaşık 30 yılımızı düşünerek kırmadan, incitmeden ve sevgiyi muhafaza ederek bir hikâyeyi geride bırakmaya karar verdik. Bu durum, birbirimize verdiğimiz değeri ve sevgimizi asla değiştirmeyecek. “Yalnız kalmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna Onan, “Belirsizlik herkesi korkutur ama yalnız kalmakla ilgili bir korku yaşamıyorum. Kendimize nefes alacağımız alanlar yaratınca, sıkıntılar tamamen dışarıda kalmasa da nispeten tolere edilebilir hale geliyor. Bu anlamda sanat en iyi kurtarıcı. Hayatımda heykel olduğu için bir kez daha şükrediyorum” yanıtını verdi.

Arzum Onan’dan boşanma açıklaması
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!