Dilan Polat, hastalığını gözyaşları içinde açıkladı!

featured

Lüks hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve eşi Engin Polat, bir süredir tetikçi tutma, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi ciddi iddialarla gündemde kalmaya devam ediyor.

Önceki gün de İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Dilan Polat’a ait markanın reklamlarını otobüslerden söktü.

Tüm bunlar yaşanırken Dilan Polat hastaneye kaldırılmıştı. Testleri devam eden fenomen, son olarak hastalığını açıkladı.

“ALLAH’IM YARDIM ET, AĞRILARIMDAN YÜRÜYEMİYORUM”

Instagram hesabından test sonucunu paylaşan Dilan Polat, “Pozitif Lupus hastası olduğumu öğrendim. Biliyordum hasta olduğumu hissediyordum. Düzenli kortizon ve tahlil yaptırmam gerekiyormuş. Önümde uzun bir yol var. Allah’ım yardım et bana ağrılarımdan yürüyemiyorum” dedi.

“TEDAVİSİ OLAN BİR HASTALIK DEĞİL”

Daha sonra ağladığı bir kareyi paylaşan Polat, “Kelebek gibi kalbim var beni. Vücudumda da kelebek hastalığı başlamış meğerse anlamıştım. Ağrılarımdan biliyordum zaten ara ara böbreğime vuran ağrı da beni rahatsız etmeye başlamıştı. İnsan sağlığı ne kadar önemli. Stres üzüntü ne büyük problem vücudumuza. Yapmayın stres demeyeceğim size çünkü elinizde değil biliyorum ama sizi bu raddelere getiren herkesi Allah’a havale edin. Allah çok büyük. Tedavisi olan bir hastalıkta değil sadece bastırabiliyorlar. Ömür boyu vücutta. Şimdi kafam çok karışık vücudum ağrıyor çok ağrıyor dayanılmayacak ağrılarım var. Umarım kontrol altına alınır ve umarım ağrılarım geçer. Sizi çok seviyorum. Kendinize çok sağlıkla bakın” ifadelerini kullandı.

blank

LUPUS HASTALIĞI NEDİR?

Halk arasında kelebek hastalığı olarak bilinen Lupus, yüzde kelebek şeklinde kırmızı döküntülerle ortaya çıkan kalıtsal ve romatizmal bir hastalığa verilen isimdir.

Dilan Polat, hastalığını gözyaşları içinde açıkladı!
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!