Eylem Amine Altunkaynak kimdir?

featured

Eylem Amine Altunkaynak kimdir? Sorusu en fazla merak edilenler arasına girdi. Instagram’da “gelisim_devam_ediyor” adlı hesap bağlamında  paylaşım yapan ve kendisini NLP, kuantum ve bilinçaltı uzmanı olarak tanıtan Eylem Amine Altunkaynak’ın görüntüleri sosyal medyada infial yarattı. Altunkaynak, “Bilinçaltı, metafizik, kuantum, çakra” gibi ifadelerle lüks restoranlarda seminer veriyor. Sosyal medyada kendini bilinçaltı uzmanı olarak tanıtıp, lüks restoranlarda seminerler veren şahsın görüntüleri sosyal medyada tartışma konusu oldu. Ücretlerinin ise 1300 TL ile 57 bin TL aralığında bulunduğu görüldü.

blank

EYLEM AMİNe ALTUNKAYNAK kimdir?

Trabzon İli Of ilçesinde doğdu. Bursa Uludağ Üniversitesi’nden 2006 tarihinde mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi işletme bölümünü 2010 yılında bitirdi.

Üniversite yıllarında psikoloji, insan davranışları ve kişisel gelişim alanlarına merakı dolayısıyla ilgili alanlarda araştırma çalışmalarına başladı. Aynı yıllarda bölgesel radyolarda kişisel gelişim programları hazırlayıp sundu. 2009 yılında gerçekleştirmiş olduğu evlilikle birlikte eğitimime ara vermek zorunda kaldı. Bu süreç içerisinde 3 evlat sahibi oldu.

2015 yılında kızının disleksi üzerine farkındalığını araştırmaya başladı. Başarılı çocuklarla başarısız çocukların altında yatan sebepleri araştırmaya başladı. Zamanla bilinçaltı eğitimlerini ve kuantum fiziği araştırmalarına başladı. Bu alanlarda kurumlardan akademik eğitim aldı.

Türkiye’de spritüel alanlardaki konuların Kur’an-ı Kerim ışığında sünnetullaha uygun anlatımını içeren ücretsiz ilk whatsapp grupları kurarak tüm dünyada bir ilke imza attı. Gelişim devam ediyor adlı 10’nun üzerinde whatsapp gurubuyla 20.000’ni aşkın telegram ile binlerce bayana ulaştı.

Hanımlara özel eğitim ve seminerler verdi. 2500 üzerinde uzaman eğitmen hanım yetiştirdi. Kendi eğitimini geliştirerek Eylem AMİNe Altunkaynak sistemi bilinçaltı temizliği Eğitimini kurdu. Sosyoloji alanındaki uzmanlık eğitimine devam etmektedir.

 

Bilinçaltı ve kuantum nedir?

Yıllar içerisinde biriken olumsuz hisleri, kötü hisleri, aşırı korku, aşırı öfke, yalnızlık, suçluluk, değersizlik, emniyetsizlik duygusu gibi olumsuz hislerin ve negatif kısıtlayıcı sınırlayıcı bütün kök inançların boşaltılmasına bilinçaltı hijyenikliği denir.

Bunlar ise bizim istemediğimiz, değiştirmek istediğimiz davranışlarımızın ya da psikolojik problemlerimizin temelindeki olumsuz hisler ve inanç kalıplarıdır.

Metafizik nedir?

Metafizik, felsefenin bir dalıdır. İlk felsefeciler tarafından, “fizik bilimlerinin ötesinde kalan” manasına gelen “metafizik” kelimesi ile felsefeye kazandırılmıştır. İncelemeleri varlık, varoluş, evrensel, özellik, ilişki, sebep, uzay, zaman, tanrı, hadise gibi kavramlar üzerinedir.

Metafiziği tanımlamaktaki zorluk Aristoteles’in bu alana adını verilen yüzyıldan bu yana bu alanın gösterdiği değişimdir. Metafiziğin hususu olmayan konular metafizik içine dâhil edilmişlerdir.

 

 

Eylem Amine Altunkaynak kimdir?
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!