Fenomene ve ablasına estetik dayağı! Doktor ve asistanı kabusu yaşattı

featured

27 yaşındaki Nur Açıkel, göğüslerini büyüttürmek için estetik ameliyatı olmaya karar verdi ve operasyon için Dr. Taha S. ile anlaştı.

Anlaşma sonrası, ameliyatın gerçekleştirileceği Bayrampaşa’daki hastaneye giden genç kadının, 3 Nisan günü yatışı yapıldı.

Dosyaya yansıyan iddialara göre, ameliyat önlüğü giydirilen Nur Açıkel’in odasına doktor ve asistanı geldi. Nur Açıkel, operasyon öncesi ameliyatla ilgili sorular sormaya başlayınca doktorun kaba tavırlarıyla karşılaştı.

Bunun üzerine genç kadının yanında refakatçi olarak bulunan kardeşi, ünlü fenomen Yeliz Açıkel ile doktor arasında bu kez tartışma başladı.

blank

DOKTOR, ASİSTANIYLA DÖVDÜ

Fenomen Yeliz Açıkel, agresif tavırlar sergileyen doktora tepki gösterirken tartışmaya doktorun asistanı da dahil oldu.

Yine iddiaya göre, doktor önce fenomene saldırmaya çalıştı. Abla Nur Açıkel, duruma müdahale etmek için araya girdiğinde ise doktor tarafından darp edildi.

Aldığı darbelerle önce sedyeye yığılan kadın kafası ve kolundan yaralandı. Kavga sırasında doktorun asistanı ise fenomen Yeliz Açıkel’e saldırdı.

Taraflar birbirlerine saldırmaya devam ederken, duruma hastanedeki diğer görevliler müdahale etti.

blank

ABLA – KARDEŞ ŞİKAYETÇİ

Ünlü fenomen yaşananları telefonunu alarak videoya çekmeye çalışırken, asistan genç kadının elinden telefonu alarak yere fırlattı.

Hastaneden ayrılan abla-kardeş polis merkezine giderek, kendilerini darp eden Dr. Taha S. ve asistanından şikayetçi oldu.

Başka bir hastaneye başvurarak darp raporu alan mağdur kardeşler ifadelerinde, doktor tarafından darp edildikleri sırada asistanın duruma müdahale ettiğini, darp edilen kardeşinin görüntülerini çekmek istediğinde ise asistan tarafından telefonun kırıldığını anlattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Sabah

Fenomene ve ablasına estetik dayağı! Doktor ve asistanı kabusu yaşattı
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!