Kızının gözünün önünde saçı kıyma makinesine sıkıştı

featured

Yunanistan’da yaşanan korkunç bir olay ülkenin gündemine yerleşti. 50 yaşındaki Ana isimli kadın 18 yaşındaki ismi açıklanmayan kızıyla birlikte bir kasap dükkanında temizlik yaptığı sırada kabus dolu bir olay yaşadı. 50 yaşındaki kadın kıyma makinesini temizlerken saçı makinenin içine sıkıştı. Tüm bedeni makineye sürüklenen kadın hayatını kaybetti.

 

İsmi sadece Ana olan 50 yaşındaki kadın Yunanistan’ın batısındaki Missolonghi kasabasında makineyi temizlerken korkunç bir şekilde hayatını kaybetti. Aslen Arnavutluklu olan Ana ve ismi açıklanmayan 18 yaşındaki kızı, dükkanlarda temizlikçi olarak birlikte çalıştılar ve kadın endüstriyel kıyma makinesini temizlediği sırada yanlışlıkla bir düğme basıldı. Yerel basında çıkan haberlere göre kadının saçı makineye sıkıştı ve kendisini izleyen kızının gözü önünde genç kadın makinenin içine doğru sürüklendi. Kızı sokağa koştu ve insanlara yardım etmeleri için bağırmaya başladı ve yoldan geçen bir kişi mağazaya girdiğinde korkunç manzarayla karşılaştı.

CESEDİ ÇIKARTMAK SAATLER SÜRDÜ
Olay yerine polis, ambulans ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. Ancak 50 yaşındaki kadının kurtarılma şansı bulunmuyordu. Cesedini makineden çıkarma operasyonu saatler sürdü. Polis şimdi mağazanın güvenlik kameralarının izlenmesini de içeren bir soruşturma başlattı. Kasap dükkanı sahibinin polise giderek tutuklandığı öğrenildi.

Kızının gözünün önünde saçı kıyma makinesine sıkıştı
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!