Megan Fox tarzıyla şoke etti!

featured

Dismorfik bozukluğu olduğunu açıklayan oyuncu Megan Fox, vücudu hakkında hiçbir zaman iyi hissetmediğini ve kendi bedeninde daha rahat hissetmek için sürekli çaba gösterdiğini söylemişti. Megan Fox son günlerde paylaşımlarıyla gündem oluyor. Oyuncu şeffaf seçimi ve sütyensiz haliyle olay olacağını tahmin ettiği için pozlarını o notla paylaştı.

Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Megan Fox’un sosyal medyaya dönüşü oldukça iddialı oldu. “Vücudumu hiçbir zaman beğenmedim” diyen oyuncu son pozlarıyla gündemde.

Orman pozlarından sonra turuncu şeffaf seçimiyle dikkat çeken Megan Fox hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı.

Göğüslerine silikon yaptırdığı için eleştirilen Megan Fox sütyen giymedi ama önlemini de aldı. Meme uçlarını kapatan oyuncu pozlarına gelecek eleştirileri tahmin ettiği için paylaşıma hemen not düştü.

“ENDİŞELENMEYİN” UYARISI
Megan Fox iddialı elbisesiyle pozlarını “Sinirli bir şekilde yazmaya başlamadan önce- onlar benim meme uçlarım değil, sakin ol. Güvenle ve tamamen meme ucu kapaklarının altında gizlendiler, bu yüzden endişelenmeyin, uzay-zaman sürekliliğinde yırtık olmadan hepimiz bir gün daha yaşayacağız” notuyla paylaştı.

blank

Elbette Megan Fox notu ve pozlarıyla yine adından söz ettirmeyi başardı.

blank

blank blank blank blank blank blank

Megan Fox tarzıyla şoke etti!
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!