Muhammed Yakut’tan Dilan Polat ve Engin Polat ile ilgili şok iddialar

Genel seçim öncesi sosyal medyada siyasetçiler ve iş insanları hakkında çeşitli iddialar ortaya atan ve çektiği videoları ile gündem olan, son olarak ise İspanya’dan iadesi istenen Muhammed Yakut bu kez de sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında konuştu.

Polat çifti ve geçmişleri ile ilgili iddialarda bulunan Yakut, Dilan Polat’ın babasının annesini neden öldürdüğü başta olmak üzere çeşitli iddialar öne sürdü. İşte Yakut’un o ifadeleri:

“İŞİMİZ GÜCÜMÜZ KALMADI ENGİN POLAT, DİLAN POLAT, SILA DOĞAN’DAN HARAÇ İSTEYECEĞİZ”

“Dilan Polat’ı tanımam. Ben Sıla’yı tanıyorum kız kardeşi. Engin’i tanırım. Biz Frankfurt’ta bayilik almak istiyoruz. Engin’i aradım. Bir bayilik buraya verebilir misin? Telefonuma çıkmadı 2-3 defa. Sıla’yı aradım. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, üst düzey emniyet yetkilisi Sıla Polat ile Sıla Doğu ile artık ilişkiye mi giriyor ne oluyorsa hakkımda şikayetçi. Bizim işimiz gücümüz kalmadı Engin Polat’la Dilan Polat’la Sıla Doğan’dan haraç isteyeceğiz.

“BABASININ ANASINI NİYE ÖLDÜRDÜĞÜNÜ DE BİLİRİM”

Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu bunların ne iş yaptığını biliyor musunuz? Ben babasını da tanırım. 2012’de yattığım cezaevinde öldü. Babasının anasını niye öldürdüğünü de bilirim. Hangi Batmanlı sanatçıdan dolayı namus davasından öldürdüğünü… Öyle namuslu babaları vardı cezaevinde kahrından öldü.

“ENGİN POLAT İLE DİLAN POLAT MAIL ORDER YAPIYOR KUYUMCULUK ÜZERİNE”

Sen çıkacaksın Dubai’de kafana taçlardan dolar koyacaksın. Ferrarilere bineceksin. Muhammet Yakut hakkında İstanbul emniyetinde 3 tane şerefsiz emniyetçi ile hakkımda dava açacaksın. Dayınız Murat Ayhan sizi sokaklara atıyor. Holding sahibiydi. Sokakta yatıyordunuz. Tele kızlık yapıyordun Sıla Doğu. Allah belanı versin hakkımda gidip şikayetçi oluyorsun. Engin Polat ile Dilan Polat ne iş yapıyor biliyor musun? Mail Order yapıyor kuyumculuk üzerine…

Muhammed Yakut’tan Dilan Polat ve Engin Polat ile ilgili şok iddialar
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!