Sosyete bu aşkı konuşuyor! Mehmet Hanif ile Sitare Kalyoncuoğlu Göcek’te el ele görüntülendi

featured

İş insanı Mehmet Hanif ve Sitare Kalyoncuoğlu‘nun uzun yıllar süren dostlukları aşka dönüştü. Çift, ilişkilerine bir şans vermek istedi.

Sosyetede konuşulanlara göre; şubat başında, beş yıldır mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşen Burcu Hanif’in eşi Mehmet Hanif‘in yası çok kısa sürmüş. Mehmet Bey, yaklaşık 10 yıldır bekar gezen Sitare Kalyoncuoğlu ile aşk yaşıyormuş.

blank

İş insanı Mehmet Hanif, geçen aylarda eşi Burcu Hanif’i elim hastalık sonrası kaybetti. Bu zorlu süreçte, yakın dostlarının ve ailesinin desteğiyle ayakta kalan Hanif, Sitare Kalyoncuoğlu’ndan da büyük destek gördü.

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre; uzun yıllardır dost olan ikilinin ilişkilerinin bu süreçten sonra aşka dönüştüğü öne sürüldü. Çift olarak görüşmeye başlayan Kalyoncuoğlu ve Hanif, bu ilişkiye bir şans vermek istemiş. İkilinin, yakın çevrelerinden de destek gördüğü gelen haberler arasında…

Hanif ile Kalyoncuoğlu Göcek’te el ele de görüldü. Konuşulan bu sürpriz aşk, dedikodu değil gerçek. Sosyetede bu aşkın zamanlamasıyla ilgili birçok şey konuşuluyor.

Sosyete bu aşkı konuşuyor! Mehmet Hanif ile Sitare Kalyoncuoğlu Göcek’te el ele görüntülendi
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!