Mucizevi çayların yaratıcısı diyetisyen Şükran Yıldız’dan

featured

Yeni çıkarttığı ürünü #deepberrytea’yi Nişantaşı’nda kendi kliniğinde Yelda İpekli’nin modaretörlüğünde seçkin konuklarının katılımıyla çok keyifli bir davetle tanıttı.

Sağlıklı beslenme konusunda geliştirdiği yeni teknikleriyle dikkat çeken diyetisyen Şükran Yıldız, sağlıklı yaşamın insanın hayatına neler katabileceğini, nasıl sürdürülebilir olabileceğini kişiye özel alternatifler hazırlayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Davete katılan ünlü konuklar arasında Berna Sağlam, Eda Evliyagil, Ebru Aygün, Emek Külür, Gülay Kamaz, Meral Çalışkan, Neslihan Ekinci, Yelda İpekli, Sedef Çalarkan, Eda Güzelçelik, Sermet Severöz, Rima Kolbaşı, Serap Sarı, Yelda Güral, İris Cingıl,Ruken Mızraklı gibi isimler yer aldı.

Deepberry tea’nin sağlığa farklı katkılarından bahseden diyetisyen Şükran Yıldız “Deepberry tea diyeti destekleyen tamamen doğal, sağlıklı, rahat içimli bir çay. En önemli katkısı karbonhidrat isteğini kesiyor ve karın yağlarını yakıyor. Bu da diyette en önemli ihtiyaçlarımızdan biri ” dedi.

RİMA KOLBAŞI

blank
SEDEF ÇALARKAN

SEDEF ÇALARKAN

SEDEF ÇALARKAN

blank
SERAP SARI
blank
EBRU AYGÜN
blank
SERMET SEVERÖZ
blank
YELDA GÜRAL,ŞÜKRAN YILDIZ,YELDA İPEKLİ
blank
SERVET SEVERÖZ
blank
EDA EVLİYAGİL
blank
EMEK KÜLÜR
blank
EMEK KÜLÜR
blank
GÜLAY KAMAZ
blank
İSMET ALPAGUT,RUKEN MIZRAKLI

 

 

Mucizevi çayların yaratıcısı diyetisyen Şükran Yıldız’dan
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!