Ruslar için eylül ayı yeni adres Antalya olarak gösterildi

Rusya Tur Operatörleri Birliği, eylül ayı başında Antalya'nın tatil beldelerinde iki kişi için üç yıldızlı otelde bir haftalık tur paketini 92 bin 500 ila 100 bin ruble olarak hesapladı.

featured

Sezon boyunca Türkiye’de tur fiyatların aşırı yüksek oluşundan yakınan Ruslar için eylül ayı yeni adres olarak gösterildi.

1 Eylül’de Rusya’da okullar açıldığı için ay başında genellikle talepte bir düşüş yaşanıyor. Ay ortasında Antalya’yı seçenler aynı paket için biraz daha yüksek (108-115 bin ruble arası) ödeme yapacak.

ATOR, eylül ayı başında Antalya tatil beldelerinde her şey dahil en ucuz beş yıldızlı otel paketini iki kişi için bir hafta üzerinden 115-143 bin ruble arasında hesapladı.

Uzmanlar, Antalya’daki çoğu otelde ay ortasındaki turların ay başına göre yüzde 13-16 daha pahalı olduğunu belirtiyor.

Türkiye, sonbahar sezonu için tur operatörleri ve seyahat acenteleri arasında satış liderliği devam ediyor. Tüm rezervasyonların yarısını Türkiye elinde tutuyor.

İlk beşte Türkiye’den sonra Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Mısır ve Tayland yer alıyor.

ATOR açıklamasına göre sonbahar rezervasyonlarının % 48’ini Türkiye, % 18’ini BAE, % 9’unu Rusya alıyor. Soçi’den Tayland’a ilk defa direkt uçuşlara başlandığı bildiriliyor.

Ruslar için eylül ayı yeni adres Antalya olarak gösterildi
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!