Üçlü ilişki için sevgilisini ikna etti bin pişman oldu

featured

Taylor Cezanne, “Cinsel hayatımızı renklendirmek istediğimde ilişkimizin yaklaşık iki buçuk yılı geride kalmıştı. Onunla sevgilimin işi sayesinde tanıştık ve biraz eğlenmek istedik. Ancak işler beklediğim gibi gitmedi” dedi.

Üçlü ilişki fikrini kendisinin ortaya atmasında rağmen ilerleyen süreçte pişmanlık duyduğunu dile getiren Cezanne, “Yeni fikirlere her zaman açığım ve ne olacağını merak ettim. Bunun gerçekten bizim için iyi olacağını düşünmüştüm. Onlar aynı iş yerinde çalıştıkları için kısa sürede yakınlaştılar. Ancak onunla benim aramda kıskançlık olduğu için biz bağ kurma konusunda zorluk yaşadık. İkimize de eşit davranmaya çalıştı. Benimle yaptıklarını onunla da yapıyordu.” dedi.

blank

İlişkilerinin dışında kaldığını hissettiğinde romantizmin dağıldığını anlatan Cezanne, “Bu çok eşli ilişkilerde yaygın olan bir durumdur. Bir kişi kendisini dışlanmış hisseder. Bir gece birlikte işe gittiler ve sabah uyandığımda evde değillerdi.”

blank

Çıkacaklarını söylemek için bana haber vermediler ve ben de merak ederek iş yerlerine gittim. Park halindeki arabada cinsel ilişkiye girerken gördüm. Benden ayrılmak istediğini tam o esnada söyledi” ifadelerini kullandı.

 

blank blank

blank

Üçlü ilişki için sevgilisini ikna etti bin pişman oldu
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!