Yeni Reza Zarrap, Rassan Khoshnaw mı?

featured

Iraklı Rassan Khoshnaw, Reza Zarrab’dan geçen sene boşanan Ebru Gündeş’le yaşadığı aşk ile gündeme geldi.

Iraklı olduğu bilinen iş insanı Rassan Khoshnaw ile birlikte olduğu iddia edilen Ebru Gündeş, sessizliğini korudu. Ancak ortaya çıkan son kare, iddiaları doğruladı. Birlikte sarmaş dolaş poz veren ikili, Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ’ın ‘Ebru Gündeş, Iraklı iş adamının yakın markajında’ haberiyle ilk kez gündeme gelmişti. 47 yaşındaki Ebru Gündeş’in 28 yaşındaki Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw ile bir süredir görüştüğü öne sürüldü. Kuzey Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş’in hiçbir sahnesini kaçırmıyor, onu hep en ön masadan izliyor.

RASSAN KHOSHNAW KİMDİR?

Rassan Khoshnaw 28 yaşında Iraklı. Khoshnaw, 48 yaşındaki Ebru Gündeş’le geçen sene Şubat ayında yakınlaşmaya başladığı iddia ediliyor. Iraklı iş insanının milyon dolarlık araçları ve özel uçağı olduğu, Ebru Gündeş için çeşitli jestler ve sürprizler yaptığı da söylentiler arasında yer alıyor.

Milyon dolarlık otomobil ve jetlere binen Rassan Khoshnaw’un ne iş yaptığı bilinmiyor.

Son zamanlarda Rassan Khoshnaw’un adının Kapalıçarşı’da altın ticaretinde çok geçtiği söyleniyor.

Khoshnaw, Dubai’de tatilde olan Bahar Candan’a 5.000.000 Dirhem ( 24 milyon Türk Lirası) para transferi yaptığı iddia edildi.

Irak asıllı iş insanı Rassan Khoshnaw, geçtiğimiz hafta Ankara’da düzenlenen “Demir Yumruk” operasyonunda tutuklanan Hüseyin Eryılmaz ile iş bağlantıları ortaya çıkmıştı.

Khoshnaw; itirafçı olduktan sonra Amerika’da yaşama kararı alan Reza Zarrab’ın eski eşi Ebru Gündeş ile anılmış pahalı hediyeleri akıllara getirdi.

blank

Yeni Reza Zarrap, Rassan Khoshnaw mı?
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!