4 Milyon Dolarlık Villasını Paylaşan Şarkıcı Seda Sayan’a Tepki Yağdı

featured

Şarkıcı Seda Sayan, 4 milyon dolarlık villasını paylaşınca sosyal medyada gündem oldu. Sık sık yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan’ın evinin her detayını paylaşması tepkilere yol açtı.

Sık sık yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan lüks yaşantısıyla da gündeme geliyor. Çağlar Ökten ile evlenerek adından söz ettiren Seda Sayan bu sefer de 4 milyon dolarlık villasıyla konuşuluyor.

Daha önce oğluna da aldığı lüks daire ile adından söz ettiren Sayan, sosyal medya hesabı Instagram’dan yeni evini takipçileriyle paylaştı.

SEDA SAYAN PAYLAŞIMIYLA TEPKİ ÇEKTİ

Kocasıyla yeni ev alan Seda Sayan’ın paylaşımına sosyal medyada tepki yağdı.

Büyük depremleri hatırlatan sosyal medya kullanıcıları “Ne gerek var gösterişe böyle dönemde”, “Gördük bu lüks bir çırpıda yok oluyor”, “İnsanlar çadırlarda ayıp kendinize saklasaydınız” yorumlarında bulundu.

BOĞAZ’A TAŞINDI, HER DETAYIYLA İLGİLENDİ

Türkiye’nin emlak zengini sanatçılarından olan Seda Sayan, Gayrettepe’den Boğaz’a taşındı. Villayı komple soyduran ve çatısı dahil her yerine tadilat yaptıran Seda Sayan’ın, inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki evinden buraya taşındığı söyleniyor.

4 Milyon Dolarlık Villasını Paylaşan Şarkıcı Seda Sayan’a Tepki Yağdı
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!