Sabancı çiftinin sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama geldi

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Yunanistan'da denizde geçirdiği kaza sonrası tedavileri için İstanbul’a sevk edilen Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'nın sağlık durumu ile alakalı önemli açıklama yapıldı.

featured

Ünlü iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, önceki gün Yunanistan’da denizde Zodyak botla kaza yaptı. İstanbul’da tedavi altında olan çiftin sağlık durumların iyiye doğru gittiği söylendi.

“SAĞLIK DURUMLARI İYİYE DOĞRU GİDİYOR”

Esas Holding’den yapılan açıklamaya göre “Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın 24 Ağustos 2023 yılında geçirdiği deniz kazasından sonra tedavileri devam etmekte olup, sağlık durumları iyiye doğru gitmektedir. Gelişmelerle alakalı kamuoyuna bilgi verilmeye devam edilecektir.”

NE OLMUŞTU?

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, tatil için gittikleri Yunanistan’da kaza geçirmişti.

İSTANBUL’DA TEDAVİLERİ DEVAM EDİYOR

Sabancı çifti, deniz yoluyla Muğla’nın Bodrum ilçesine getirilmişti. İlk müdahaleden sonra Sağlık Bakanlığı’nın ambulans uçağıyla alınarak İstanbul’daki Amerikan Hastanesi’ne sevk edilen Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın tedavisi devam ediyor.

Sabancı çiftinin sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama geldi
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin