Önder Fırat’ın fırtınalı aşk hayatında son iddia!

featured

Ünlü avukat Önder Fırat, aşk hayatıyla yine gündemde… Sezen Aksu ve Tuğba Coşkun gibi isimlerle yaşadığı beraberliklerle magazin gündeminde sık sık yer alan Fırat, bir süredir ‘yasak aşk’ haberleriyle gündemdeydi.

Caroline Koç’un iş ortağı ve arkadaşı evli Banu Yentür ile yasak aşkını bir süredir gizli gizli sürdüren Önder Fırat, bu tepki çeken ilişkiyi bir başka kadın uğruna noktaladı.

64 yaşındaki Önder Fırat, gönlünü Yentür ile görüşürken tanıştığı eski basketbolcu ve spor spikeri Şükran Albayrak’a kaptırdı.

blank

Yaklaşık üç ay önce tanıştığı 38 yaşındaki sarışın güzele körkütük aşık olduğu konuşulan Önder Fırat, Yentür’le süren yasak aşkını da noktaladı.

AYNI EVE TAŞINDILAR

Jestleriyle güzel spikerin ayağını yerden kesen Fırat, Şükran Albayrak’la da aynı evde yaşamaya başladı. Sarışın güzel, yaklaşık bir ay önce Fırat’ın Kalamış’taki evine taşındı.

Hatta yine Instagram’daki ‘istanbul_street_style’ isimli hesabın iddiasına göre; Fırat, Şükran Albayrak için evini baştan aşağı yeniledi ve güzel spikerin vitamin ilaçlarına kadar düşünüp eve koydurttu.

Jet aşklarıyla sosyete ve magazin kulislerinin en çok konuşulan isimlerinden olan Önder Fırat ile kendisinden 26 yaş küçük aşkının, her an nikah masasına oturabileceği de dedikodular arasında…

TAKVİM GAZETESİ

Önder Fırat’ın fırtınalı aşk hayatında son iddia!
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!